Αποστολέας Θέμα: Τροπος πληρωμης,παραδοσης  (Αναγνώστηκε 30727 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος Nickfun

  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 163
    • Προφίλ
Απ: Τροπος πληρωμης,παραδοσης
« Απάντηση #165 στις: Απρίλιος 22, 2013, 00:24:22 πμ »
Θα περιμένω απάντηση απο τον πωλητή στο ebay για κάποιο discount αν γίνεται και αν μπορούν να αποφευχθούν τα 21,64 import charges και αν όχι, θα προχωρήσω στην αγορά απο amazon στα 72 ευρώ.  :)
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

time_ keeper

  • Επισκέπτης
Απ: Τροπος πληρωμης,παραδοσης
« Απάντηση #166 στις: Απρίλιος 22, 2013, 00:27:27 πμ »
Μιας και είμαστε απ' ότι κατάλαβα στη φάση των παραγγελιών, μήπως θα πρέπει με κάποιον τρόπο, (νεο thread ή πμ, δεν ξέρω...) όποια μέλη δεν μπορούν να αγοράσουν μεσω ebay να το δηλώσουν κάπως, έτσι ώστε να βοηθηθούν από άλλους ενδεχομένως; Ήδη ήχαμε μία αποχώρηση σήμερα κατά πάσα πιθανότητα γι' αυτό τον λόγο.

δε νομιζω, αν και δεν ξερω το λογο που το εκανε ο φιλος.
πιστευω ομως πως αν το εκανε για αυτο αδικα επραξε, καποιος θα τον βοηθουσε.

οποιος εχει τετοιο προβλημα ας επικοινονισει μαζι μου με πμ για να βρουμε λύση.... αν ειναι δυνατον να υπαρχει τετοιο προβλημα και να μην λυθεί.....
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος d7k9

  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 229
    • Προφίλ
Απ: Τροπος πληρωμης,παραδοσης
« Απάντηση #167 στις: Απρίλιος 22, 2013, 00:39:48 πμ »
Φίλτατοι από ότι κατάλαβα έχουμε έναν δισταγμό που μάλλον ξεκίνησε από το ρημάδι το ρολόι με το άσπρο καντράν το οποίο από όσο λένε τα παιδιά θα βγει κοντά στα 80 ευρώ...παρακαλώ αν κάποιος έχει υπεύθυνα μια απάντηση από που τελικά θα μπορούσαμε να το πάρουμε ας στείλει ένα ΠΜ γιατί έχω χάσει τη μπάλα και να σας πω την αλήθεια και τον αρχικό μου ενθουσιασμό για το εγχείρημα. Ευχαριστώ. Επίσης μήπως να ανοίγαμε ξεχωριστά θέματα για το κάθε μοντέλο και τους πωλητές του για να μην τα μπλέξουμε;
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

time_ keeper

  • Επισκέπτης
Απ: Τροπος πληρωμης,παραδοσης
« Απάντηση #168 στις: Απρίλιος 22, 2013, 00:49:33 πμ »
Φίλτατοι από ότι κατάλαβα έχουμε έναν δισταγμό που μάλλον ξεκίνησε από το ρημάδι το ρολόι με το άσπρο καντράν το οποίο από όσο λένε τα παιδιά θα βγει κοντά στα 80 ευρώ...παρακαλώ αν κάποιος έχει υπεύθυνα μια απάντηση από που τελικά θα μπορούσαμε να το πάρουμε ας στείλει ένα ΠΜ γιατί έχω χάσει τη μπάλα και να σας πω την αλήθεια και τον αρχικό μου ενθουσιασμό για το εγχείρημα. Ευχαριστώ. Επίσης μήπως να ανοίγαμε ξεχωριστά θέματα για το κάθε μοντέλο και τους πωλητές του για να μην τα μπλέξουμε;

υπομονή!
αυριο ειπε ο σταυρος θα ποσταρει λινκ!
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος rose

  • Sr. Member
  • ***
  • Μηνύματα: 2017
    • Προφίλ
Απ: Τροπος πληρωμης,παραδοσης
« Απάντηση #169 στις: Απρίλιος 22, 2013, 01:17:49 πμ »
Παιδια δυστυχώς δεν θα μπω,

Δεν μου αρέσει αλλα, αυτές τις μερες πρεπει να δώσω ενα ποσο για τις αμκ των τραπεζων, απο μαλα@ια εχω στην κατοχή μου μετοχές και αποφασισα την συμμετοχή μου λογω dilution. Ειναι ενα εξοδο αρκετο και δεν θελω να εχω αλλα. Συγνώμη.
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Κοιμιζει τους παντες...

Αποσυνδεδεμένος george_

  • Administrator
  • GWF
  • *****
  • Μηνύματα: 143135
  • kk
    • Προφίλ
Απ: Τροπος πληρωμης,παραδοσης
« Απάντηση #170 στις: Απρίλιος 22, 2013, 01:21:00 πμ »
Παιδια δυστυχώς δεν θα μπω,

Δεν μου αρέσει αλλα, αυτές τις μερες πρεπει να δώσω ενα ποσο για τις αμκ των τραπεζων, απο μαλα@ια εχω στην κατοχή μου μετοχές και αποφασισα την συμμετοχή μου λογω dilution. Ειναι ενα εξοδο αρκετο και δεν θελω να εχω αλλα. Συγνώμη.
οκ,αυριο μετα το ποσταρισμα και του Σταυρου,θα παραγγειλω το ρολοι
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

constantine

  • Επισκέπτης
Απ: Τροπος πληρωμης,παραδοσης
« Απάντηση #171 στις: Απρίλιος 22, 2013, 01:28:51 πμ »
Παιδια δυστυχώς δεν θα μπω,

Δεν μου αρέσει αλλα, αυτές τις μερες πρεπει να δώσω ενα ποσο για τις αμκ των τραπεζων, απο μαλα@ια εχω στην κατοχή μου μετοχές και αποφασισα την συμμετοχή μου λογω dilution. Ειναι ενα εξοδο αρκετο και δεν θελω να εχω αλλα. Συγνώμη.

Τριανταφυλλε θα
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος rose

  • Sr. Member
  • ***
  • Μηνύματα: 2017
    • Προφίλ
Απ: Τροπος πληρωμης,παραδοσης
« Απάντηση #172 στις: Απρίλιος 22, 2013, 01:45:30 πμ »
@constantine
Εγω να δεις πως το χτυπάω.
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Κοιμιζει τους παντες...

Αποσυνδεδεμένος marios_ch

  • Hero Member
  • ****
  • Μηνύματα: 7992
  • Ω speedmaster
    • Προφίλ
Απ: Τροπος πληρωμης,παραδοσης
« Απάντηση #173 στις: Απρίλιος 22, 2013, 14:44:29 μμ »
δυστυχως εχω προβλημα με το ιντερνετ αυτες τις μερες και δεν μπορω να παρακολουθησω τις εξελιξεις..

το μονο που εχω να πω ειναι οτι καταρχας δεν χρειαζεται βιασυνη και 2 οτι θα βρεθει μια μεση λυση...

δεν χρειαζεται απογοητευση!!
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος chris5

  • Sr. Member
  • ***
  • Μηνύματα: 1598
  • 29-05-1453
    • Προφίλ
Απ: Τροπος πληρωμης,παραδοσης
« Απάντηση #174 στις: Απρίλιος 22, 2013, 18:08:19 μμ »
Ρε παιδια οποιος ενδιαφερετε για Seiko project ας ανοιξει ενα νεο θεμα με
μια νεα λιστα να δηλωθουν
συμμετοχες και να το προχωρησετε.
Ακομα καλα καλα δεν παραθεσαμε
πωλητες και ξεκινησαμε τις εναλλακτικες. Μεσα σε δυο λεπτα βρηκα πωλητη δοκιμασμενο απο εμενα κιολας με 8€ μεταφορικα.
Ειστε λιγο απολυτοι `η μου φαινετε? Δηλαδη ποσα project θα γινουν? 2-3? Oμαδικη αγορα κανετε `η project φορουμ? Πειτε μας γιατι μας εχετε μπερδεψει. Αν κανετε project,κανατε καμια ψηφοφορια για να διαλεξουν ολα τα μελη μοντελο? Αποφασισατε το casio αυτο, για 1o επισημο ρολοι του φορουμ? Ημαρτον ρε παιδια,casio φοραγαμε στο δημοτικο.

εγω παλι σεηκο δε φοραγα ουτε στο δημοτικο, αλλα αυτο δεν εχει να κανει.
ξεροντας εγω προσοπικα οτι το ρολοι αρεσε σε 5-6 ατομα προτεινα κατι σαν ενθύμιο (θέλετε το λέτε ομαδική παραγγελια, θελετε το λετε προτζεκτ, θελετε το λετε μεγαλο εγωησμο του ταημ_κηπερ, οπως θελει ο καθενας το λεει!)
αυτη ειναι ολη η ιστορια ουτε αποφασισαμε και διαταξαμε ουτε τιποτα.

ανελαβα εγω με το σταυρο να ψαξουμε να βρουμε οτι μπορουμε, στο ψαξιμο μπηκε και ο μαριος, ο κωνσταντινος, ο νικος και παει λεγωντας......

αν εχετε καποια προταση και θελετε να το προχωρήσετε δεν υπαρχει θεμα απο τη μερια του φορουμ, εγω ειδα οτι οι ιδιοκτήτες ειναι ανοιχτοι σε προτάσεις.....

δεν ειναι κακο που δεν σας αρεσει το ρολοι, ουτε που δε θελετε να συμμετέχετε σε αυτο, ΔΕΝ ειναι υποχρεωτικό.

και ξαναλεω, ανοιξτε ενα θεμα για το σεηκο που θελετε, και καντε δουλεια...!

δεν υπαρχει λογος να μην γινει αυτο που κανουμε τωρα για να γινει κατι αλλο, μπορουν να γινουν και τα δυο!

απλα πραγματα ειναι, γιατι λετε συνεχεια οτι καλυτερα να κοιταξουμε σε σεηκο?

αν ειναι καλυτερα, μπορειτε να κοιτάξετε!  ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!!
Εγω δεν εχω παρει ποτε μου σεικο και ειπα οτι ηταν ευκαιρια τωρα,αλλα αυτο δεν εχει καμια σημασια.
Οτι ειπα το ειπα καλοπροαιρετα για να γινει κατι καλο ως επισημο ρολοι του φορουμ.
Απο οτι καταλαβαινω,γιατι δεν εχω παρακολουθησει καλα ολο το θεμα λογω δουλειας,αυτο που κανετε μαλλον λεγετε ομαδικη αγορα και οχι προτζεκτ.
Εγω δεν συμμετεχω σε κατι τετοιο,ουτε ανοιγω κανενα θεμα για σεικο,αν θελω το παραγγελνω και μονος μου απο το creation.
Mε το καλο να παρετε τα ρολογια σας και να τα χαιρεστε οπως εσεις επιθυμειτε.
Φιλικα,
Χρηστος.
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions