Αποστολέας Θέμα: Ευχαριστίες  (Αναγνώστηκε 482 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Συνδεδεμένος sea_dweller

• Full Member
  • **
  • Γιώργος
    • Προφίλ
Ευχαριστίες
« στις: Ιούλιος 09, 2022, 20:29:32 μμ »
Επειδή έχουν αναφερθεί αρκετά αρνητικά σχόλια, θεωρώ χρέος μου να εκφράσω τις ευχαριστίες μου σε όλους σας. Από τα μέλη έως την όμαδα διαχείρισης για την θεματολογία, την επικαιρότητα κ.α.

Χωρίς να το είχα σκεφτεί τόσο καιρό, διαπίστωσα πόσο με ευχαριστεί να το επισκέπτομαι καθημερινά  και να διαβάζω τα posts σας.
Είμαι σίγουρος ότι θα έρθουν καλύτερες στιγμές για το forum αν μη τι άλλο κατάντησε άκρως εθιστικό και εξαιρετικά αγχολυτικό. :D
friendly
0
funny
0
like
6
wow
0
No reactions
No reactions
Members reacted like:
Wolf-,Giorgos_I,kourlis,Beastaras,Argo982001,mic,
No reactions

Αποσυνδεδεμένος Giorgos_I

• Legend
  • ...τυχερός του 2021 !
    • Προφίλ
Απ: Ευχαριστίες
« Απάντηση #1 στις: Ιούλιος 09, 2022, 20:51:01 μμ »
Επειδή έχουν αναφερθεί αρκετά αρνητικά σχόλια, θεωρώ χρέος μου να εκφράσω τις ευχαριστίες μου σε όλους σας. Από τα μέλη έως την όμαδα διαχείρισης για την θεματολογία, την επικαιρότητα κ.α.

Χωρίς να το είχα σκεφτεί τόσο καιρό, διαπίστωσα πόσο με ευχαριστεί να το επισκέπτομαι καθημερινά  και να διαβάζω τα posts σας.
Είμαι σίγουρος ότι θα έρθουν καλύτερες στιγμές για το forum αν μη τι άλλο κατάντησε άκρως εθιστικό και εξαιρετικά αγχολυτικό. :D

Αν ενδιαφέρεσαι, ξέρω έναν πάρα πολύ καλό ψυχίατρο,  που .........απέτυχε να με θεραπεύσει.  :D :D :D :D

friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Ο σιωπών συναινεί.

Του Ξέρξου γράψαντος ''πέμψον τά όπλα'' αντέγραψε, "μολών λαβέ".

The only difference between men and boys is the price of the toys.

Συνδεδεμένος sea_dweller

• Full Member
  • **
  • Γιώργος
    • Προφίλ
Απ: Ευχαριστίες
« Απάντηση #2 στις: Ιούλιος 10, 2022, 05:36:32 πμ »
Αν ενδιαφέρεσαι, ξέρω έναν πάρα πολύ καλό ψυχίατρο,  (Κάντε κλικ εδώ να εμφανιστεί η φωτογραφία.) που .........απέτυχε να με θεραπεύσει.  :D :D :D :D
Η περίπτωση μου είναι ανίατη σύμφωνα με τους ψυχίατρους και για αυτό έχω το βυθό και τα χόμπυ. :D
friendly
0
funny
1
like
0
wow
0
No reactions
Members reacted funny:
Beastaras,
No reactions