Αποστολέας Θέμα: Steinhart  (Αναγνώστηκε 164756 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος george_

• Administrator
  • GWF
  • kk
    • Προφίλ
Απ: Steinhart
« Απάντηση #1305 στις: Σεπτέμβριος 17, 2020, 15:04:34 μμ »
Πολλά δεν νομίζω ότι ζητάει.

Αλλά το θέμα είναι ότι έβγαλε ένα ωραίο ρολόι χρωματικά που θα έπρεπε να είχε βγάλει η Tudor. Ίσως ένα κλικ λιγότερο λαμπερό...
Όχι βέβαια πως δεν πουλάει το Tudor, αλλά νομίζω ότι χρώμα της steinhart είναι πολύ πιο όμορφο.
Να τους αντιγράψει,τοτε
Φάγαμε πόρτα,ε?

Αποσυνδεδεμένος WasteG8

• Sr. Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #1306 στις: Σεπτέμβριος 17, 2020, 15:12:47 μμ »

Αλλά το θέμα είναι ότι έβγαλε ένα ωραίο ρολόι χρωματικά που θα έπρεπε να είχε βγάλει η Tudor. Ίσως ένα κλικ λιγότερο λαμπερό...
Όχι βέβαια πως δεν πουλάει το Tudor, αλλά νομίζω ότι χρώμα της steinhart είναι πολύ πιο όμορφο.

Το έχεις βάλει στο κατά ριπάς και βαράς
Τσαντίζομαι με κάποιους τύπους που το παίζουν κουλτουριάρηδες και μιλάνε για τον Mozart χωρίς να έχουν δει ούτε έναν πίνακά του...

Αποσυνδεδεμένος P.I.T.

• VIP Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #1307 στις: Σεπτέμβριος 17, 2020, 18:10:12 μμ »

Το έχεις βάλει στο κατά ριπάς και βαράς (Κάντε κλικ εδώ να εμφανιστεί η φωτογραφία.)

Έχω άδικο;
Τα χρώματα εννοείται είναι υποκειμενικό ζήτημα. Του ενός αρέσει το μαύρο, σε άλλον το μπλε...
Αλλά γενικά δεν μπορούμε να πούμε ότι εντυπωσίασε με το βαρετό μπλε η Tudor. Από την άλλη όμως και τι να πεις; Αφού έχουν τρέξει να ψωνίσουν... Η γνώμη μου λοιπόν πάει κατευθείαν στο καλάθι των αχρήστων.
Παναγιώτης

Συνδεδεμένος oikonikos

• Administrator
  • Legend
  • Στο αυριο!
    • Προφίλ
« Απάντηση #1308 στις: Σεπτέμβριος 17, 2020, 19:35:31 μμ »

Για το χρώμα συμφωνώ
Επίσης μου αρέσει πολύ που είναι no date... αλλά και πάλι την τιμή, την θεωρώ λιιιγο τσιμπιμενη

Αποσυνδεδεμένος harolagoha

• Master
    • Προφίλ
« Απάντηση #1309 στις: Σεπτέμβριος 18, 2020, 11:42:22 πμ »
Έχει δίκιο ο Ρ.Ι.Τ., το χρώμα  είναι υποκειμενικό θέμα, εγώ προσωπικά από μπλε ΛΑΤΡΕΥΩ το royal blue...Δωσ μου royal και τι στο κόσμο..Το θαλάσσι του pelagos πραγματικά με πεθαίνει..
Παμε μονο Ελβετια...

Αποσυνδεδεμένος jimkar

• Full Member
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #1310 στις: Σεπτέμβριος 18, 2020, 15:55:49 μμ »
Έχω άδικο;
Τα χρώματα εννοείται είναι υποκειμενικό ζήτημα. Του ενός αρέσει το μαύρο, σε άλλον το μπλε...
Αλλά γενικά δεν μπορούμε να πούμε ότι εντυπωσίασε με το βαρετό μπλε η Tudor. Από την άλλη όμως και τι να πεις; Αφού έχουν τρέξει να ψωνίσουν... Η γνώμη μου λοιπόν πάει κατευθείαν στο καλάθι των αχρήστων.
Γενικά το χρώμα ειναι υποκειμενικό. Αλλά απο αποψη προσαρμοστικότητας δεν συγκρίνεται το χρώμα της Tudor, η οποία μάλλον αντέγραψε λίγο την omega (αν εξαιρέσεις την γυαλάδα). Και μιας και ειχα χρόνο ας μιλήσουν οι φωτογραφίες.

Στάλθηκε από το LM-G810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος george_

• Administrator
  • GWF
  • kk
    • Προφίλ
« Απάντηση #1311 στις: Σεπτέμβριος 18, 2020, 15:59:09 μμ »
Ωραίο είναι,τι να λέμε
Φάγαμε πόρτα,ε?

Αποσυνδεδεμένος P.I.T.

• VIP Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #1312 στις: Σεπτέμβριος 18, 2020, 16:45:45 μμ »
Δημήτρη προσαρμοστικότητα εννοείς τη δυνατότητα να γίνεται all around το ρολόι;
Θα συμφωνούσα.
Παναγιώτης

Αποσυνδεδεμένος jimkar

• Full Member
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #1313 στις: Σεπτέμβριος 18, 2020, 18:04:55 μμ »
Δημήτρη προσαρμοστικότητα εννοείς τη δυνατότητα να γίνεται all around το ρολόι;
Θα συμφωνούσα.
Ναι Παναγιώτη. Ακριβώς αυτό εννοώ. Ναι μου αρέσει το έντονο μπλέ. Μου αρέσει το κίτρινο. Μου αρέσει το πορτοκαλί. Θαυμάζω πχ κάποια ρολογια της doxa για τους έντονους χρωματισμούς. Αλλά προσωπικά δεν θα έδινα τόσα λεφτά όταν θα με περιορίζει ο χρωματισμός του ρολογιου. Εκτός και το παρω για 5-6 "ακριβό ρολόι".

Αποσυνδεδεμένος P.I.T.

• VIP Member
    • Προφίλ
« Απάντηση #1314 στις: Σεπτέμβριος 18, 2020, 23:32:06 μμ »
Ναι Παναγιώτη. Ακριβώς αυτό εννοώ. Ναι μου αρέσει το έντονο μπλέ. Μου αρέσει το κίτρινο. Μου αρέσει το πορτοκαλί. Θαυμάζω πχ κάποια ρολογια της doxa για τους έντονους χρωματισμούς. Αλλά προσωπικά δεν θα έδινα τόσα λεφτά όταν θα με περιορίζει ο χρωματισμός του ρολογιου. Εκτός και το παρω για 5-6 "ακριβό ρολόι".

Συμφωνώ!
Παναγιώτης