Αποστολέας Θέμα: Tag Heuer Carrrera Calibre 5 vs ?  (Αναγνώστηκε 9175 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος harolagoha

  • Master
  • ****
  • Μηνύματα: 12097
    • Προφίλ
Απ: Tag Heuer Carrrera Calibre 5 vs ?
« Απάντηση #45 στις: Ιούνιος 07, 2016, 23:39:40 μμ »
Ναι george, χθες ετρωγα παγωτο με το παιδι μου και ο διπλα μου που αν τον εβλεπες δεν θα σου γεμιζε το ματι ουτε casio να εχει, φορουσε το χρυσο-μπλε ρολεξ...Σηκωνομαστε, βαζω το παιδι στο ποδηλατακι και εκει που περιμενω να περασω απεναντι να σου ενας με το μαυρο sub με τον κυκλωπα... Την επομενη μερα παω στην τραπεζα..Εκει που περιμενα τσουπ μπαινει ενας χοντρος με λεκιασμενη "οικοδομιστικη" εμφανιση και να το ρολεξ sub με το μαζεμενο μανικι και το σμαρτ κινητο των 150€..Και αυτες ειναι λιγες οι περιπτωσεις..Απλα οσοι πηρανε τα πηρανε προ κρισης που με 4 χιλιαρικακια επαιρνες ρολεξακι ταμαμ..
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Παμε μονο Ελβετια...

Petros1

  • Επισκέπτης
Απ: Tag Heuer Carrrera Calibre 5 vs ?
« Απάντηση #46 στις: Ιούνιος 07, 2016, 23:41:58 μμ »
Δύσκολα μπορώ να σκεφτώ μέρα μου, τα τελευταία δεκαπέντε χρόνια, που να μην έχω δει έστω ενα.
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος Giorgos_I

  • Legend
  • *****
  • Μηνύματα: 38213
  • Γηράσκω ἀεὶ διδασκόμενος
    • Προφίλ
Απ: Tag Heuer Carrrera Calibre 5 vs ?
« Απάντηση #47 στις: Ιούνιος 07, 2016, 23:43:02 μμ »

Επίσης δεν έχω ιδιαίτερα κολλήματα με τις μηχανές ... Ζητάω να μετράνε σωστά ... Και να έχουν λογικό κόστος συντήρησης ...!!!

...και να αντέχει στις συνθήκες χρήσης. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΡΟΛΟΙ. ΕΥΓΕ CAPTAIN.

Αυτή είναι η προσέγγιση. Ουτε "ταμπέλες", ούτε "μούρες". Να το ...........το ΡΡ, όταν θα το πληρώσω 100 φορές στα service, και άν πέσει το αυτοκίνητο σε λακούβα, θέλει άξονα αντιβάρου, και γυάλισμα κάσας  :D
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Ο σιωπών συναινεί.

Του Ξέρξου γράψαντος ''πέμψον τά όπλα'' αντέγραψε, "μολών λαβέ".

The only difference between men and boys is the price of the toys.


Αποσυνδεδεμένος giannis3011

  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 189
    • Προφίλ
Απ: Tag Heuer Carrrera Calibre 5 vs ?
« Απάντηση #48 στις: Ιούνιος 07, 2016, 23:44:46 μμ »
Ναι george, χθες ετρωγα παγωτο με το παιδι μου και ο διπλα μου που αν τον εβλεπες δεν θα σου γεμιζε το ματι ουτε casio να εχει, φορουσε το χρυσο-μπλε ρολεξ...Σηκωνομαστε, βαζω το παιδι στο ποδηλατακι και εκει που περιμενω να περασω απεναντι να σου ενας με το μαυρο sub με τον κυκλωπα... Την επομενη μερα παω στην τραπεζα..Εκει που περιμενα τσουπ μπαινει ενας χοντρος με λεκιασμενη "οικοδομιστικη" εμφανιση και να το ρολεξ sub με το μαζεμενο μανικι και το σμαρτ κινητο των 150€..Και αυτες ειναι λιγες οι περιπτωσεις..Απλα οσοι πηρανε τα πηρανε προ κρισης που με 4 χιλιαρικακια επαιρνες ρολεξακι ταμαμ..

Καλα αν βαλεις και τους ρωσους που τωρα το καλοκαιρι εχουν πλημμυρισει τη χαλκιδικη βλεπεις παρα πολλα...Αυτο ηταν για τους βορειους...
« Τελευταία τροποποίηση: Ιούνιος 07, 2016, 23:49:24 μμ από giannis3011 »
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

capt-dim

  • Επισκέπτης
Απ: Tag Heuer Carrrera Calibre 5 vs ?
« Απάντηση #49 στις: Ιούνιος 07, 2016, 23:53:32 μμ »

Επίσης δεν έχω ιδιαίτερα κολλήματα με τις μηχανές ... Ζητάω να μετράνε σωστά ... Και να έχουν λογικό κόστος συντήρησης ...!!!

...και να αντέχει στις συνθήκες χρήσης. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΡΟΛΟΙ. ΕΥΓΕ CAPTAIN.

Αυτή είναι η προσέγγιση. Ουτε "ταμπέλες", ούτε "μούρες". Να το ....(Κάντε κλικ εδώ να εμφανιστεί η φωτογραφία.).......το ΡΡ, όταν θα το πληρώσω 100 φορές στα service, και άν πέσει το αυτοκίνητο σε λακούβα, θέλει άξονα αντιβάρου, και γυάλισμα κάσας  :D



Πολυ σωστος ο Γιωργος ... Να προσθέσω τα εξισου πολυ βασικά σε μια μηχανή  ... Αξιοπιστία και αντοχή ...!!!
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος Giorgos_I

  • Legend
  • *****
  • Μηνύματα: 38213
  • Γηράσκω ἀεὶ διδασκόμενος
    • Προφίλ
Απ: Tag Heuer Carrrera Calibre 5 vs ?
« Απάντηση #50 στις: Ιούνιος 07, 2016, 23:53:42 μμ »
Ναι george, χθες ετρωγα παγωτο με το παιδι μου και ο διπλα μου που αν τον εβλεπες δεν θα σου γεμιζε το ματι ουτε casio να εχει, φορουσε το χρυσο-μπλε ρολεξ...Σηκωνομαστε, βαζω το παιδι στο ποδηλατακι και εκει που περιμενω να περασω απεναντι να σου ενας με το μαυρο sub με τον κυκλωπα... Την επομενη μερα παω στην τραπεζα..Εκει που περιμενα τσουπ μπαινει ενας χοντρος με λεκιασμενη "οικοδομιστικη" εμφανιση και να το ρολεξ sub με το μαζεμενο μανικι και το σμαρτ κινητο των 150€..Και αυτες ειναι λιγες οι περιπτωσεις..Απλα οσοι πηρανε τα πηρανε προ κρισης που με 4 χιλιαρικακια επαιρνες ρολεξακι ταμαμ..

friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Ο σιωπών συναινεί.

Του Ξέρξου γράψαντος ''πέμψον τά όπλα'' αντέγραψε, "μολών λαβέ".

The only difference between men and boys is the price of the toys.


Αποσυνδεδεμένος george_

  • Administrator
  • GWF
  • *****
  • Μηνύματα: 143943
  • kk
    • Προφίλ
Απ: Tag Heuer Carrrera Calibre 5 vs ?
« Απάντηση #51 στις: Ιούνιος 07, 2016, 23:54:24 μμ »

Επίσης δεν έχω ιδιαίτερα κολλήματα με τις μηχανές ... Ζητάω να μετράνε σωστά ... Και να έχουν λογικό κόστος συντήρησης ...!!!

...και να αντέχει στις συνθήκες χρήσης. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΡΟΛΟΙ. ΕΥΓΕ CAPTAIN.

Αυτή είναι η προσέγγιση. Ουτε "ταμπέλες", ούτε "μούρες". Να το ....(Κάντε κλικ εδώ να εμφανιστεί η φωτογραφία.).......το ΡΡ, όταν θα το πληρώσω 100 φορές στα service, και άν πέσει το αυτοκίνητο σε λακούβα, θέλει άξονα αντιβάρου, και γυάλισμα κάσας  :D



Πολυ σωστος ο Γιωργος ... Να προσθέσω τα εξισου πολυ βασικά σε μια μηχανή  ... Αξιοπιστία και αντοχή ...!!!
ΕΤΑ ;D
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος Giorgos_I

  • Legend
  • *****
  • Μηνύματα: 38213
  • Γηράσκω ἀεὶ διδασκόμενος
    • Προφίλ
Απ: Tag Heuer Carrrera Calibre 5 vs ?
« Απάντηση #52 στις: Ιούνιος 07, 2016, 23:54:37 μμ »


Σωστα ολα αυτα...και προφανης η απαντηση για τη κατηγορια diver τουλαχιστον...(sub δλδ)Αλλα προσωπικα θα ηθελα επιπλεον να μη βγαινω με μια παρεα και οι 4 στους 5 να φοραν το ιδιο ρολοι....,

friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Ο σιωπών συναινεί.

Του Ξέρξου γράψαντος ''πέμψον τά όπλα'' αντέγραψε, "μολών λαβέ".

The only difference between men and boys is the price of the toys.


nicolasg

  • Επισκέπτης
Απ: Tag Heuer Carrrera Calibre 5 vs ?
« Απάντηση #53 στις: Ιούνιος 07, 2016, 23:57:38 μμ »



Επίσης δεν έχω ιδιαίτερα κολλήματα με τις μηχανές ... Ζητάω να μετράνε σωστά ... Και να έχουν λογικό κόστος συντήρησης ...!!!

...και να αντέχει στις συνθήκες χρήσης. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΡΟΛΟΙ. ΕΥΓΕ CAPTAIN.

Αυτή είναι η προσέγγιση. Ουτε "ταμπέλες", ούτε "μούρες".
Σεικο μεχρι 100-200 €
Μετα δεν υπαρχει καμία λογικη και καμία αιτιολογία
Ειναι μουρη

friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος george_

  • Administrator
  • GWF
  • *****
  • Μηνύματα: 143943
  • kk
    • Προφίλ
Απ: Tag Heuer Carrrera Calibre 5 vs ?
« Απάντηση #54 στις: Ιούνιος 07, 2016, 23:57:50 μμ »


Σωστα ολα αυτα...και προφανης η απαντηση για τη κατηγορια diver τουλαχιστον...(sub δλδ)Αλλα προσωπικα θα ηθελα επιπλεον να μη βγαινω με μια παρεα και οι 4 στους 5 να φοραν το ιδιο ρολοι....,

(Κάντε κλικ εδώ να εμφανιστεί η φωτογραφία.)
:'(
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

capt-dim

  • Επισκέπτης
Απ: Tag Heuer Carrrera Calibre 5 vs ?
« Απάντηση #55 στις: Ιούνιος 07, 2016, 23:59:08 μμ »

Επίσης δεν έχω ιδιαίτερα κολλήματα με τις μηχανές ... Ζητάω να μετράνε σωστά ... Και να έχουν λογικό κόστος συντήρησης ...!!!

...και να αντέχει στις συνθήκες χρήσης. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΡΟΛΟΙ. ΕΥΓΕ CAPTAIN.

Αυτή είναι η προσέγγιση. Ουτε "ταμπέλες", ούτε "μούρες". Να το ....(Κάντε κλικ εδώ να εμφανιστεί η φωτογραφία.).......το ΡΡ, όταν θα το πληρώσω 100 φορές στα service, και άν πέσει το αυτοκίνητο σε λακούβα, θέλει άξονα αντιβάρου, και γυάλισμα κάσας  :D



Πολυ σωστος ο Γιωργος ... Να προσθέσω τα εξισου πολυ βασικά σε μια μηχανή  ... Αξιοπιστία και αντοχή ...!!!
ΕΤΑ ;D



... ΕΤΑ εδώ και 50 χρόνια ...!!! :)
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος harolagoha

  • Master
  • ****
  • Μηνύματα: 12097
    • Προφίλ
Απ: Tag Heuer Carrrera Calibre 5 vs ?
« Απάντηση #56 στις: Ιούνιος 08, 2016, 00:03:08 πμ »
Ναι george, χθες ετρωγα παγωτο με το παιδι μου και ο διπλα μου που αν τον εβλεπες δεν θα σου γεμιζε το ματι ουτε casio να εχει, φορουσε το χρυσο-μπλε ρολεξ...Σηκωνομαστε, βαζω το παιδι στο ποδηλατακι και εκει που περιμενω να περασω απεναντι να σου ενας με το μαυρο sub με τον κυκλωπα... Την επομενη μερα παω στην τραπεζα..Εκει που περιμενα τσουπ μπαινει ενας χοντρος με λεκιασμενη "οικοδομιστικη" εμφανιση και να το ρολεξ sub με το μαζεμενο μανικι και το σμαρτ κινητο των 150€..Και αυτες ειναι λιγες οι περιπτωσεις..Απλα οσοι πηρανε τα πηρανε προ κρισης που με 4 χιλιαρικακια επαιρνες ρολεξακι ταμαμ..

(Κάντε κλικ εδώ να εμφανιστεί η φωτογραφία.)

Α γεια σου ρε Γιωργο..
Ειμαι σε διλλημα..Εδω και μηνες η συζυγος επιμονα μου ζηταει να της παρω το invicta 8926/7/8ob  που ειναι οι διαφορες χρωματικες παραλλαγες του sub..Της εχω πει ποια ειναι η θεση μου αλλα εφτασε σε σημειο να λογομαχησουμε καθως οι λογοι που το θελει δεν ταυτιζονται, ως διατεινεται, με το πουλμουρ των δηθεν τριτων..Απ τη μια θα χω την ησυχια μου και απ την αλλη θα μας κοιτανε επιτιμητικα..Εχω μπλεξει..
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Παμε μονο Ελβετια...

capt-dim

  • Επισκέπτης
Απ: Tag Heuer Carrrera Calibre 5 vs ?
« Απάντηση #57 στις: Ιούνιος 08, 2016, 00:03:31 πμ »



Επίσης δεν έχω ιδιαίτερα κολλήματα με τις μηχανές ... Ζητάω να μετράνε σωστά ... Και να έχουν λογικό κόστος συντήρησης ...!!!

...και να αντέχει στις συνθήκες χρήσης. ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΡΟΛΟΙ. ΕΥΓΕ CAPTAIN.

Αυτή είναι η προσέγγιση. Ουτε "ταμπέλες", ούτε "μούρες".
Σεικο μεχρι 100-200 €
Μετα δεν υπαρχει καμία λογικη και καμία αιτιολογία
Ειναι μουρη


Επίσης ... Casio με 30 ευρώ .. Φτηνό με Ακρίβεια-αντοχή-αξιοπιστία απο εκεί και πάνω δεν υπαρχει λογική ... Μόνο πουλ-μουρ...!!! ;D
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος Giorgos_I

  • Legend
  • *****
  • Μηνύματα: 38213
  • Γηράσκω ἀεὶ διδασκόμενος
    • Προφίλ
Απ: Tag Heuer Carrrera Calibre 5 vs ?
« Απάντηση #58 στις: Ιούνιος 08, 2016, 00:05:00 πμ »

... ΕΤΑ εδώ και 50 χρόνια ...!!! :)

Η ΕΤΑ (βασκικά: Euskadi Ta Askatasuna, που σημαίνει Βασκική γη Και Ελευθερία) είναι Βασκική εθνικιστική και αυτονομιστική οργάνωση, που δρα στη Ισπανία, όπου υιοθετώντας πολλές φορές βίαιες μεθόδους στην εκστρατεία που αναλαμβάνει για αναγνώριση βασκικού κράτους, έχει χαρακτηρισθεί από τις ΗΠΑ και την ΕΕ ως τρομοκρατική οργάνωση.
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Ο σιωπών συναινεί.

Του Ξέρξου γράψαντος ''πέμψον τά όπλα'' αντέγραψε, "μολών λαβέ".

The only difference between men and boys is the price of the toys.


nicolasg

  • Επισκέπτης
Απ: Tag Heuer Carrrera Calibre 5 vs ?
« Απάντηση #59 στις: Ιούνιος 08, 2016, 00:06:19 πμ »
Κανονικα ναι, απλα ανεβασα το μπατζετ για να παίζουν και αξιοπιστα αυτόματα
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions