Προτάσεις αγοράς ρολογιών > Προτάσεις αγοράς ρολογιών

Ευκαιρίες αγοράς - προσφορές

(1/151) > >>

STF:
Για όποιον ενδιαφέρεται έχω βρει στη Κάλυμνο Seiko Black Knight στα 350€ μετρητά, 355€ με πιστωτική. Έχει από τα ομορφότερα και πιο ιδιαίτερα μπρασελέ αλλά δύσκολα θα του βάλεις λουράκι. Φοράει μηχανή 7S26A non-hacking.





jim teo:
Πολυ ομορφο το skxa49k1.
Τι ρολογια υπαρχουν και δεν το γνωριζουμε.
Καλη περιπτωση για τους απανταχου σεικακηδες.

Στάλθηκε από το LG-D855 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

harolagoha:
Ωραιο αλλα νομιζω ειναι λιγο ακεντράριστο..:D :D :D

Vagelis:

--- Παράθεση από: harolagoha στις Απρίλιος 13, 2017, 18:20:27 μμ ---Ωραιο αλλα νομιζω ειναι λιγο ακεντράριστο..:D :D :D

--- Τέλος παράθεσης ---
Τα βλέπεις, Χάρη; ο Στέφανος τα βάζει μήπως κάποιος ενδιαφέρεται... Δεν το κρατάει μήπως κάποια στιγμή το πάρει αυτός...  ;)

Ωραίος, Στέφανε!

harolagoha:
Αμαν βρε Βαγγελη, ειπαμε κατι ετσι για να εξαψουμε το ενδιαφερον και αμεσως να μου την πεις...Εγω ηθελα να τονισω το γεγονος της υπαρξης των μικρων ξεχασμενων μαγαζιων με προσοψη ουτε δυο μετρα, τα οποια μαζι με ρολογια παλια δινουν και ηλεκτρονικα ειδη (ραδιοφωνακια, παλια μεταχειρισμενα κινητα κλπ) για να επιβιωσουν και μαλιστα ειναι αρκετα και διασπαρτα κατα μηκος (προς τα δυτικα) της Εγνατιας ενθεν κι ενθεν μετα την Αριστοτελους..
Επισκεφθηκα 2-3 στα γρηγορα ψαχνωντας για κατι παλιο και ιδιαιτερο για την γυναικα και απλα μετεφερα την εντυπωση που μου προκαλεσε το οτι ειδα μερικα discontinued ρολογια που εχουν αναρτηθει εδω...Για τρια γυναικεια ρολογακια ολο κι ολο τραβηξα μερικες φωτο για να τις δειξω στη συζυγο και να δω αν της αρεσει το χρυσο που μου χει ζητησει...Απλα δεν περιμενα οτι θα υπηρχε και τοοοοοοσο ενδιαφερον στο ποστ μου..Αν και ειδα ενδιαφεροντα ανδρικα δεν πολυασχοληθηκα λογω χρονου και θα ξαναπαω για καλυτερο ψαχτηρι μετα τις γιορτες... ;)

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

Απάντηση

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση