Αποστολέας Θέμα: Γενική συζήτηση για smartwatches  (Αναγνώστηκε 10683 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Alexandros00

  • Επισκέπτης
Απ: Γενική συζήτηση για smartwatches
« Απάντηση #15 στις: Απρίλιος 23, 2020, 22:49:53 μμ »
Δεν πρόκειται να φορέσω smart watch, οχι γιατί έχω κάποιο θέμα, αλλά είναι αντίθετα με την φιλοσοφία μου σαν άνθρωπος, ειναι αντίθετα με την άποψη το τι πρέπει να φοραει ένας άντρας στο καρπό του,είμαι αντίθετος σε ολες τις πληροφορίες που μπορεί να προσφέρει.
Προτιμώ να χρησιμοποιώ την ,οποία, νόηση κατέχω για να προχωράω στη ζωή μου.
Σέβομαι ότι μπορεί να προσφέρει, αλλά είναι όλα άχρηστα κατά εμένα

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν σ αναγκαζει καποιος να πας να παρεις ενα γκατζετ που δεν χρειαζεσαι.

Και μεταξυ αστειου και σοβαρου.
Εχω φιλο που ηταν πολεμιος των κινητων και των σοσιαλ-μιντια πριν απο 10 χρονια, σημερα στελνει emoji στα γκομενακια στο ινστα και το φουμπου
 :D :D :D :D
Μιλα μου όπως γουστάρεις μπορούμε να έχουμε αντίθετες απόψεις να συζητησουμε τα πάντα  και να είμαστε φίλοι
Δεν είμαι πολέμιος σε κάτι, ίσα ίσα που έχω αποδεχτεί την υπαρξη τούς
Αν διάβασες είπα σέβομαι τα πάντα και παράθεσα την άποψη μου και τους λόγους.
Και τα δικά μου πιτσιρίκια θέλουν και έχουν και θα ξαναεχουν  τέτοια ρολογια. Όσο μεγαλώνουν μπορούν να αποκτήσουν δικη τους άποψη και να παίρνουν ότι θέλουν .

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος oikonikos

  • Legend
  • *****
  • Μηνύματα: 44027
  • Στο αυριο!
    • Προφίλ
Απ: Γενική συζήτηση για smartwatches
« Απάντηση #16 στις: Απρίλιος 23, 2020, 22:52:24 μμ »
Και μεταξυ αστειου και σοβαρου.
Εχω φιλο που ηταν πολεμιος των κινητων και των σοσιαλ-μιντια πριν απο 10 χρονια, σημερα στελνει emoji στα γκομενακια στο ινστα και το φουμπου
 :D :D :D :D

temporary picture upload

friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Instagram

ουδέν κακόν αμιγές καλού

Alexandros00

  • Επισκέπτης
Απ: Γενική συζήτηση για smartwatches
« Απάντηση #17 στις: Απρίλιος 23, 2020, 22:53:30 μμ »
Όταν ένας άντρας το μόνο πράγμα που ΠΡΕΠΕΙ να φοραει στο χέρι του, ειναι το ρολόι, προτιμώ την άποψη μου.  Πάντα θα υπάρχουν εξαιρέσεις για ιατρικους ή άλλους λόγους που δεν γνωρίζω.
Από εκεί και πέρα υπάρχουν άνθρωποι που τα φοράνε μόνο όταν ασκούνται, και δεν τα βάζουν αλλιώς στο χερι τους.
Ολα σεβαστά.
Αλλά να θυμόμαστε ότι εχουμε την ικανοτητα σαν ανθρώπινα οντα να μετράμε και μόνοι μας ποσα βήματα κάνουμε  ,δεν μπορεί να είναι τοσο δύσκολο

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος Gnl1977

  • Members+
  • Hero Member
  • ****
  • Μηνύματα: 5025
    • Προφίλ
    • Seiko-λογίες....& more
Απ: Γενική συζήτηση για smartwatches
« Απάντηση #18 στις: Απρίλιος 23, 2020, 22:57:22 μμ »
Δεν πρόκειται να φορέσω smart watch, οχι γιατί έχω κάποιο θέμα, αλλά είναι αντίθετα με την φιλοσοφία μου σαν άνθρωπος, ειναι αντίθετα με την άποψη το τι πρέπει να φοραει ένας άντρας στο καρπό του,είμαι αντίθετος σε ολες τις πληροφορίες που μπορεί να προσφέρει.
Προτιμώ να χρησιμοποιώ την ,οποία, νόηση κατέχω για να προχωράω στη ζωή μου.
Σέβομαι ότι μπορεί να προσφέρει, αλλά είναι όλα άχρηστα κατά εμένα

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μα γιατί Αλέξανδρε???
Αφού τα smartwatches σώζουν ζωές!!! :D :D :D :D :D

friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος oikonikos

  • Legend
  • *****
  • Μηνύματα: 44027
  • Στο αυριο!
    • Προφίλ
Απ: Γενική συζήτηση για smartwatches
« Απάντηση #19 στις: Απρίλιος 23, 2020, 22:59:15 μμ »
Όταν ένας άντρας το μόνο πράγμα που ΠΡΕΠΕΙ να φοραει στο χέρι του, ειναι το ρολόι, προτιμώ την άποψη μου.  Πάντα θα υπάρχουν εξαιρέσεις για ιατρικους ή άλλους λόγους που δεν γνωρίζω.
Από εκεί και πέρα υπάρχουν άνθρωποι που τα φοράνε μόνο όταν ασκούνται, και δεν τα βάζουν αλλιώς στο χερι τους.
Ολα σεβαστά.
Αλλά να θυμόμαστε ότι εχουμε την ικανοτητα σαν ανθρώπινα οντα να μετράμε και μόνοι μας ποσα βήματα κάνουμε  ,δεν μπορεί να είναι τοσο δύσκολο

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν πρόκειται να φορέσω smart watch, οχι γιατί έχω κάποιο θέμα, αλλά είναι αντίθετα με την φιλοσοφία μου σαν άνθρωπος, ειναι αντίθετα με την άποψη το τι πρέπει να φοραει ένας άντρας στο καρπό του,είμαι αντίθετος σε ολες τις πληροφορίες που μπορεί να προσφέρει.
Προτιμώ να χρησιμοποιώ την ,οποία, νόηση κατέχω για να προχωράω στη ζωή μου.
Σέβομαι ότι μπορεί να προσφέρει, αλλά είναι όλα άχρηστα κατά εμένα

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μα γιατί Αλέξανδρε???
Αφού τα smartwatches σώζουν ζωές!!! :D :D :D :D :D



Δε μπορτ να συμφωνείτε....
Πάμε ένα vs Ιάπωνες Ελβετοί
 :D
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Instagram

ουδέν κακόν αμιγές καλού

Αποσυνδεδεμένος Taylor 1981

  • Members+
  • Hero Member
  • ****
  • Μηνύματα: 7063
  • Μάριος
    • Προφίλ
Απ: Γενική συζήτηση για smartwatches
« Απάντηση #20 στις: Απρίλιος 23, 2020, 23:03:10 μμ »
Να έχω smart phone κ smart watch?
Υπερβολή για εμένα, όχι!  Προτιμώ ένα απλό ρολόϊ στο χέρι μου κ ας μην είναι έξυπνο.  Ακόμα κ για άθληση δεν θέλω τπτ περισσότερο από ένα χρονόμετρο.


Στάλθηκε από το SM-T700 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Alexandros00

  • Επισκέπτης
Απ: Γενική συζήτηση για smartwatches
« Απάντηση #21 στις: Απρίλιος 23, 2020, 23:03:22 μμ »
Όταν ένας άντρας το μόνο πράγμα που ΠΡΕΠΕΙ να φοραει στο χέρι του, ειναι το ρολόι, προτιμώ την άποψη μου.  Πάντα θα υπάρχουν εξαιρέσεις για ιατρικους ή άλλους λόγους που δεν γνωρίζω.
Από εκεί και πέρα υπάρχουν άνθρωποι που τα φοράνε μόνο όταν ασκούνται, και δεν τα βάζουν αλλιώς στο χερι τους.
Ολα σεβαστά.
Αλλά να θυμόμαστε ότι εχουμε την ικανοτητα σαν ανθρώπινα οντα να μετράμε και μόνοι μας ποσα βήματα κάνουμε  ,δεν μπορεί να είναι τοσο δύσκολο

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν πρόκειται να φορέσω smart watch, οχι γιατί έχω κάποιο θέμα, αλλά είναι αντίθετα με την φιλοσοφία μου σαν άνθρωπος, ειναι αντίθετα με την άποψη το τι πρέπει να φοραει ένας άντρας στο καρπό του,είμαι αντίθετος σε ολες τις πληροφορίες που μπορεί να προσφέρει.
Προτιμώ να χρησιμοποιώ την ,οποία, νόηση κατέχω για να προχωράω στη ζωή μου.
Σέβομαι ότι μπορεί να προσφέρει, αλλά είναι όλα άχρηστα κατά εμένα

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Μα γιατί Αλέξανδρε???
Αφού τα smartwatches σώζουν ζωές!!! :D :D :D :D :D



Δε μπορτ να συμφωνείτε....
Πάμε ένα vs Ιάπωνες Ελβετοί
 :D
Και μετά λες τους άλλους σαταναδες Νικοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος oikonikos

  • Legend
  • *****
  • Μηνύματα: 44027
  • Στο αυριο!
    • Προφίλ
Απ: Γενική συζήτηση για smartwatches
« Απάντηση #22 στις: Απρίλιος 23, 2020, 23:05:53 μμ »
 :D
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Instagram

ουδέν κακόν αμιγές καλού

Αποσυνδεδεμένος oikonikos

  • Legend
  • *****
  • Μηνύματα: 44027
  • Στο αυριο!
    • Προφίλ
Απ: Γενική συζήτηση για smartwatches
« Απάντηση #23 στις: Απρίλιος 23, 2020, 23:07:12 μμ »
Να έχω smart phone κ smart watch?
Υπερβολή για εμένα, όχι!  Προτιμώ ένα απλό ρολόϊ στο χέρι μου κ ας μην είναι έξυπνο.  Ακόμα κ για άθληση δεν θέλω τπτ περισσότερο από ένα χρονόμετρο.


Στάλθηκε από το SM-T700 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Γενικά ξέχωρα από το τρέξιμο που έχουν σχεδόν όλα τα smartwatches αυτή την λειτουργία δύσκολα βρίσκεις για κάποια άλλη άσκηση σε smartwatch εννοώ τύπου cross training
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Instagram

ουδέν κακόν αμιγές καλού

Αποσυνδεδεμένος Wagner669

  • Members+
  • Hero Member
  • ****
  • Μηνύματα: 7504
  • Αλέξανδρος 😎
    • Προφίλ
    • Instagram
Απ: Γενική συζήτηση για smartwatches
« Απάντηση #24 στις: Απρίλιος 23, 2020, 23:07:30 μμ »



έχω τις ειδοποιήσεις από το κινητό στο χέρι μου
Γιατι στη δουλεια, εχω το κινητο στο ντουλαπακι και δεν χρειαζεται να το χω πανω στο γραφειο να μου αποσπα την προσοχη
Γιατι οταν οδηγο και ερχεται μια ειδοποιηση, πιο ευκολα ριχνω μια ματια στο ρολοι που ειναι στο χερι με το οποιο κραταω το τιμονι.
Ενω το κινητο που ειναι καπου στη κονσολα και πρεπει να το σηκωσω και να παρω το βλεμα μου απο τον δρομο

Μα κάνει fitness tracking
Και απο μονο του ειναι ενα επιπλεον motivation να ασχοληθεις με το fitness
Ειτε τρεχοντας, ειτε κολυμπωντας, ειτε απλα περπατωντας και να βλεπεις την εξελιξη σου, χωρις να κρατας μπλοκακι με σημειωσεις για το ποσο περπατησες, σε χιλιομετρα και σε βηματα

Επισης ελεγχει και την πιεση σου και αν ειχες υπερταση ή υποταση θα σου βγαλει ειδοποιηση πολυ νωριτερα απ οτι θα καταλαβεις μονος σου οτι εχεις προβλημα.

Μα κάνει και ανάλυση ύπνου
Ναι κανει μια χαρα αναλυση υπνου και αν την αφισεις να τρεχει για κανα μηνα, θα σου βγαλει αναφορα, την οποια θα εκτυπωσεις και θα τη πας σε γιατρο, ο οποιος θα εχει καλυτερη εικονα για τις διαταραχες υπνου που εχεις ή δεν εχεις και θα περιοριστει στο "Να, δεν κοιμαμαι καλα και ξυπναω κουρασμενος"

_ Η ειδοποίηση στο ρολόι δεν θα σου αποσπάσει την προσοχή?
- Υπάρχουν και βάσεις κινητών για το αυτοκίνητο, που φέρνουν την συσκευή σε τέτοια θέση που με μια ματιά το βλέπεις. Και ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο που μια ειδοποίηση πρέπει ντε και καλά να την δείς άμεσα, εφόσον είσαι απασχολημένος με κάτι άλλο...
Άσε που τα περισσότερα συστήματα πλέον στα αυτοκίνητα συνδέονται με το κινητό σου και έχεις τα πάντα από εκεί....
- Όποιος νιώθει την επιθυμία να γυμναστει, δεν νομίζω πως έχει ανάγκη το motivation από ένα smartwatch... Περισσότερο για ψυχαναγκασμός μου κάνει, όταν μπαίνεις στο τριπακι να μετράς αποστάσεις ή βήματα ή ότι άλλο.
- Ο πλέον αναξιόπιστος τρόπος μέτρησης της αρτηριακής πίεσης είναι από τον καρπό! Ακόμα και τα πιεσόμετρα καρπού δεν θεωρούνται ακριβή, πόσο μάλλον μια συσκευή με άγνωστης ικανότητας αισθητήρες ( λόγια από τον καρδιολόγο μου αυτά)
- Φίλε μου ξέρεις πως γίνεται μια ανάλυση ύπνου και πόσα δεδομένα μετρώνται? Ακόμα και με την εκτύπωση στο χέρι να πας σε γιατρό, αυτός θα κάνει αυτό που ξέρει και αυτό πρέπει, γιατί εάν λάβει μέρος υπόψη του μόνο τα δεδομένα που θα του πάς, τότε μάλλον αλμπανης είναι.....

Διαβαζεις αυτα που γραφω ή απλα κανεις quote;;;

Γιατι στη δουλεια, εχω το κινητο στο ντουλαπακι και δεν χρειαζεται να το χω πανω στο γραφειο να μου αποσπα την προσοχη
Γιατι οταν οδηγο και ερχεται μια ειδοποιηση, πιο ευκολα ριχνω μια ματια στο ρολοι που ειναι στο χερι με το οποιο κραταω το τιμονι. και ειναι ΗΔΗ μεσα στο οπτικο μου πεδιο.

Ειναι ενα επιπλεον motivation να ασχοληθεις με το fitness

Τον πλεον αξιοπιστο τροπο τον εχουν οι γιατροι στα γιατρια.
Οι ασθητηρες που εχουν τα smartwatches δεν ειναι ιατρικα πιστοποιημενα, αλλα δεν σημαινει οτι δεν ειναι σε θεση να διαγνωσουν προβληματα υγειας

Φιλε μου, εχω παει με εκτυπωση απο Sleep Monitor σε γιατρο για διαταραχες υπνου και ενω στην αρχη με κοιταζε σαν ηλιθιο οταν ειδε οτι ειχε δεδομενα ενος μηνα, με το πως κοιμαμαι, ποσο κοιμαμαι, ποσες φορες ξυπναω, τι ωρες ξυπναω, τι πιεση και τι παλμους εχω εκεινη την, ωρα ηξερε πολυ καλύτερα τι εξετασεις επρεπε να κανω και τι εξεασεις ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ να κανω.


friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions


Η Cartier βγάζει έργα τέχνης που έχουν ως δεύτερη ιδιότητα την χρονομετρία.
Όλοι οι άλλοι είναι Υ.Ω. που προσπαθούν να γίνουν τέχνη

Αποσυνδεδεμένος Gnl1977

  • Members+
  • Hero Member
  • ****
  • Μηνύματα: 5025
    • Προφίλ
    • Seiko-λογίες....& more
Απ: Γενική συζήτηση για smartwatches
« Απάντηση #25 στις: Απρίλιος 23, 2020, 23:07:41 μμ »
Εδώ μάθαμε ότι ένα smartwatch θα σε ειδοποιήσει εάν έχεις αρρυθμία!!!  ??? ??? ???

Ανεκτίμητη η αξία του φόρουμ......
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος Gnl1977

  • Members+
  • Hero Member
  • ****
  • Μηνύματα: 5025
    • Προφίλ
    • Seiko-λογίες....& more
Απ: Γενική συζήτηση για smartwatches
« Απάντηση #26 στις: Απρίλιος 23, 2020, 23:10:36 μμ »



έχω τις ειδοποιήσεις από το κινητό στο χέρι μου
Γιατι στη δουλεια, εχω το κινητο στο ντουλαπακι και δεν χρειαζεται να το χω πανω στο γραφειο να μου αποσπα την προσοχη
Γιατι οταν οδηγο και ερχεται μια ειδοποιηση, πιο ευκολα ριχνω μια ματια στο ρολοι που ειναι στο χερι με το οποιο κραταω το τιμονι.
Ενω το κινητο που ειναι καπου στη κονσολα και πρεπει να το σηκωσω και να παρω το βλεμα μου απο τον δρομο

Μα κάνει fitness tracking
Και απο μονο του ειναι ενα επιπλεον motivation να ασχοληθεις με το fitness
Ειτε τρεχοντας, ειτε κολυμπωντας, ειτε απλα περπατωντας και να βλεπεις την εξελιξη σου, χωρις να κρατας μπλοκακι με σημειωσεις για το ποσο περπατησες, σε χιλιομετρα και σε βηματα

Επισης ελεγχει και την πιεση σου και αν ειχες υπερταση ή υποταση θα σου βγαλει ειδοποιηση πολυ νωριτερα απ οτι θα καταλαβεις μονος σου οτι εχεις προβλημα.

Μα κάνει και ανάλυση ύπνου
Ναι κανει μια χαρα αναλυση υπνου και αν την αφισεις να τρεχει για κανα μηνα, θα σου βγαλει αναφορα, την οποια θα εκτυπωσεις και θα τη πας σε γιατρο, ο οποιος θα εχει καλυτερη εικονα για τις διαταραχες υπνου που εχεις ή δεν εχεις και θα περιοριστει στο "Να, δεν κοιμαμαι καλα και ξυπναω κουρασμενος"

_ Η ειδοποίηση στο ρολόι δεν θα σου αποσπάσει την προσοχή?
- Υπάρχουν και βάσεις κινητών για το αυτοκίνητο, που φέρνουν την συσκευή σε τέτοια θέση που με μια ματιά το βλέπεις. Και ειλικρινά δεν μπορώ να καταλάβω τον λόγο που μια ειδοποίηση πρέπει ντε και καλά να την δείς άμεσα, εφόσον είσαι απασχολημένος με κάτι άλλο...
Άσε που τα περισσότερα συστήματα πλέον στα αυτοκίνητα συνδέονται με το κινητό σου και έχεις τα πάντα από εκεί....
- Όποιος νιώθει την επιθυμία να γυμναστει, δεν νομίζω πως έχει ανάγκη το motivation από ένα smartwatch... Περισσότερο για ψυχαναγκασμός μου κάνει, όταν μπαίνεις στο τριπακι να μετράς αποστάσεις ή βήματα ή ότι άλλο.
- Ο πλέον αναξιόπιστος τρόπος μέτρησης της αρτηριακής πίεσης είναι από τον καρπό! Ακόμα και τα πιεσόμετρα καρπού δεν θεωρούνται ακριβή, πόσο μάλλον μια συσκευή με άγνωστης ικανότητας αισθητήρες ( λόγια από τον καρδιολόγο μου αυτά)
- Φίλε μου ξέρεις πως γίνεται μια ανάλυση ύπνου και πόσα δεδομένα μετρώνται? Ακόμα και με την εκτύπωση στο χέρι να πας σε γιατρό, αυτός θα κάνει αυτό που ξέρει και αυτό πρέπει, γιατί εάν λάβει μέρος υπόψη του μόνο τα δεδομένα που θα του πάς, τότε μάλλον αλμπανης είναι.....

Διαβαζεις αυτα που γραφω ή απλα κανεις quote;;;

Γιατι στη δουλεια, εχω το κινητο στο ντουλαπακι και δεν χρειαζεται να το χω πανω στο γραφειο να μου αποσπα την προσοχη
Γιατι οταν οδηγο και ερχεται μια ειδοποιηση, πιο ευκολα ριχνω μια ματια στο ρολοι που ειναι στο χερι με το οποιο κραταω το τιμονι. και ειναι ΗΔΗ μεσα στο οπτικο μου πεδιο.

Ειναι ενα επιπλεον motivation να ασχοληθεις με το fitness

Τον πλεον αξιοπιστο τροπο τον εχουν οι γιατροι στα γιατρια.
Οι ασθητηρες που εχουν τα smartwatches δεν ειναι ιατρικα πιστοποιημενα, αλλα δεν σημαινει οτι δεν ειναι σε θεση να διαγνωσουν προβληματα υγειας

Φιλε μου, εχω παει με εκτυπωση απο Sleep Monitor σε γιατρο για διαταραχες υπνου και ενω στην αρχη με κοιταζε σαν ηλιθιο οταν ειδε οτι ειχε δεδομενα ενος μηνα, με το πως κοιμαμαι, ποσο κοιμαμαι, ποσες φορες ξυπναω, τι ωρες ξυπναω, τι πιεση και τι παλμους εχω εκεινη την, ωρα ηξερε πολυ καλύτερα τι εξετασεις επρεπε να κανω και τι εξεασεις ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΟΤΑΝ να κανω.

Εσύ φίλε τις διαβάζεις τις απαντήσεις που σου γράφω?
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος oikonikos

  • Legend
  • *****
  • Μηνύματα: 44027
  • Στο αυριο!
    • Προφίλ
Απ: Γενική συζήτηση για smartwatches
« Απάντηση #27 στις: Απρίλιος 23, 2020, 23:15:01 μμ »
Εδώ μάθαμε ότι ένα smartwatch θα σε ειδοποιήσει εάν έχεις αρρυθμία!!!  ??? ??? ???

Ανεκτίμητη η αξία του φόρουμ......

Το κάνουν πάντως..
Είναι ένα feature από τα πολλά που έχουν
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Instagram

ουδέν κακόν αμιγές καλού

Αποσυνδεδεμένος Wagner669

  • Members+
  • Hero Member
  • ****
  • Μηνύματα: 7504
  • Αλέξανδρος 😎
    • Προφίλ
    • Instagram
Απ: Γενική συζήτηση για smartwatches
« Απάντηση #28 στις: Απρίλιος 23, 2020, 23:15:51 μμ »
Μιλα μου όπως γουστάρεις μπορούμε να έχουμε αντίθετες απόψεις να συζητησουμε τα πάντα  και να είμαστε φίλοι
Δεν είμαι πολέμιος σε κάτι, ίσα ίσα που έχω αποδεχτεί την υπαρξη τούς
Αν διάβασες είπα σέβομαι τα πάντα και παράθεσα την άποψη μου και τους λόγους.
Και τα δικά μου πιτσιρίκια θέλουν και έχουν και θα ξαναεχουν  τέτοια ρολογια. Όσο μεγαλώνουν μπορούν να αποκτήσουν δικη τους άποψη και να παίρνουν ότι θέλουν .

Στάλθηκε από το SM-G988B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ουτε φιλοι ειμαστε, ουτε εχθροι ειμαστε.
Ειμαστε μελη σε φορουμ ρολογιων και συζηταμε πολυτισμενα και σεβομενοι παντα ο ενας τις αποψεις του αλλου.
Δεν διαφερουν πολυ οι αποψεις μας  ::)

Αμα σε πετυχω σε καμια μασαμπουκα του φορουμ ή καφεσυναντηση, να ξερεις οτι θα κατσουμε σεντρα, να γελασουμε
 :D :D :D :D :D

friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions


Η Cartier βγάζει έργα τέχνης που έχουν ως δεύτερη ιδιότητα την χρονομετρία.
Όλοι οι άλλοι είναι Υ.Ω. που προσπαθούν να γίνουν τέχνη

Αποσυνδεδεμένος Wagner669

  • Members+
  • Hero Member
  • ****
  • Μηνύματα: 7504
  • Αλέξανδρος 😎
    • Προφίλ
    • Instagram
Απ: Γενική συζήτηση για smartwatches
« Απάντηση #29 στις: Απρίλιος 23, 2020, 23:17:05 μμ »
Εδώ μάθαμε ότι ένα smartwatch θα σε ειδοποιήσει εάν έχεις αρρυθμία!!!  ??? ??? ???

Ανεκτίμητη η αξία του φόρουμ......

ναι το κανουν και λειτουργουν ως early warning
διαπιστωνουν προβλημα, σε ενημερωνουν και πας σε ιατρο να κανεις εξετασεις


https://www.apple.com/healthcare/docs/site/Apple_Watch_Arrhythmia_Detection.pdf
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions


Η Cartier βγάζει έργα τέχνης που έχουν ως δεύτερη ιδιότητα την χρονομετρία.
Όλοι οι άλλοι είναι Υ.Ω. που προσπαθούν να γίνουν τέχνη