Αποστολέας Θέμα: Rolex  (Αναγνώστηκε 1662226 φορές)

0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν αυτό το θέμα.

Μεταλας

  • Επισκέπτης
Απ: Rolex
« Απάντηση #12330 στις: Ιούνιος 06, 2021, 15:52:22 μμ »
Μια χαρα τους τα πες αδελφε....
Οσο για τον φιλο που ειπε παραπανω για 55% γυναικεια δλδ 36 και datejust,το δικο μου που εβαλα προς πωληση εδω,σε NOS κατασταση και σετιμη σχεδον τα μισα απο οτι εχει καινουριο θα επρεπε να εχει πωληθει με το που θα παταγα το κουμπι,αποστολη μηνυματος...
Αντ' αυτου ΑΠΟΣΥΡΘΗΚΕ απο τις πωλησεις......
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος Argo982001

  • Members+
  • Hero Member
  • ****
  • Μηνύματα: 5365
    • Προφίλ
Απ: Rolex
« Απάντηση #12331 στις: Ιούνιος 06, 2021, 15:57:50 μμ »
Είναι δεδομένο και πολυσυζητημενο άπειρες φορές ότι δεν υπάρχουν πουθενά διαθέσιμα ατσάλινα σπορ ρολόγια .Πουθενά !! Είναι γνωστά και μου κάνει τρομερή εντύπωση να λες πως δε τα γνωρίζεις όταν όλη μέρα στα φορουμ είσαι. Αφού σου λέει ότι όντως δε γνωρίζει τι θα παραλάβουν ,όντως δε γνωρίζει.Τώρα στο θέμα του τηλεφώνου.Πιστεύω πως έχει πριν από σένα ,εμένα κτλπ 1000 άτομα να πάρει τηλέφωνο με τα οποία έχει και διαπροσωπικές και εμπορικές/πελατειακές σχέσεις και οι οποίοι έχουν ήδη παραγγείλει με προκαταβολές κτλπ .Δε το θεωρω τόσο  κακό που σου είπε να επικοινωνήσεις εσύ από βδομάδα .
Για να κλείσω.Η κατάσταση στη ρολεξ είναι παντού έτσι και εμείς εδω θεωρω όλοι το γνωρίζουμε.Δε δέχομαι ότι κάποιος από εμάς δε τα ξέρει αυτά. Πουθενά δεν υπάρχουν διαθέσιμα ατσάλινα σπρο για δοκιμή και όποτε έρχονται την ίδια στιγμή φεύγουν σε άτομα που τα έχουν παραγγείλει από καιρό.Δε βλέπω το λόγο γιατί να τη πούμε στην υπάλληλο για τη κατάσταση της ρολεξ.Συγγνώμη αλλά πιστεύω πως έκανες ερωτήσεις όπου ήξερες από πριν την απάντηση.
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Alexandros00

  • Επισκέπτης
Απ: Rolex
« Απάντηση #12332 στις: Ιούνιος 06, 2021, 16:00:47 μμ »
Γιατί η υπάλληλος της Ρολεξ, πληρώνεται για να εκπροσωπεί τη Ρολεξ, άρα εκείνη τη δεδομένη στιγμή μπροστά στο υποψήφιο αγοραστή, είναι η Ρολεξ.
Δεν μπορει οπότε πουλάνε να γεύονται τα λάφυρα  με καπέλα κτλ κτλ  και να μην έχεις το δικαίωμα να τους πεις με κόσμιο τρόπο ΟΤΙ θες

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Alexandros00

  • Επισκέπτης
Απ: Rolex
« Απάντηση #12333 στις: Ιούνιος 06, 2021, 16:01:26 μμ »
Άμα θιγονται, να βάλουν ρομποτακια.
Η να αλλάξουν δουλειά.

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος Gnl1977

  • Members+
  • Hero Member
  • ****
  • Μηνύματα: 5025
    • Προφίλ
    • Seiko-λογίες....& more
Απ: Rolex
« Απάντηση #12334 στις: Ιούνιος 06, 2021, 16:01:47 μμ »
Δεν καταλαβαίνω τί σχέση έχει το ποιά μοντέλα πουλάνε και ποιά μοντέλα υπάρχουν στην βιτρίνα ή διαθέσιμα να τα δείς.....
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος Gnl1977

  • Members+
  • Hero Member
  • ****
  • Μηνύματα: 5025
    • Προφίλ
    • Seiko-λογίες....& more
Απ: Rolex
« Απάντηση #12335 στις: Ιούνιος 06, 2021, 16:03:46 μμ »
Το βρίσκετε λογικό να μην υπάρχουν display ρολόγια?

Με ποιά δικαιολογία συμβαίνει αυτό?
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος george_

  • Administrator
  • GWF
  • *****
  • Μηνύματα: 143600
  • kk
    • Προφίλ
Απ: Rolex
« Απάντηση #12336 στις: Ιούνιος 06, 2021, 16:04:13 μμ »
Δεν καταλαβαίνω τί σχέση έχει το ποιά μοντέλα πουλάνε και ποιά μοντέλα υπάρχουν στην βιτρίνα ή διαθέσιμα να τα δείς.....
Τι θα γίνει με σένα? :D
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος oikonikos

  • Legend
  • *****
  • Μηνύματα: 44027
  • Στο αυριο!
    • Προφίλ
Απ: Rolex
« Απάντηση #12337 στις: Ιούνιος 06, 2021, 16:05:13 μμ »
Το βρίσκετε λογικό να μην υπάρχουν display ρολόγια?

Με ποιά δικαιολογία συμβαίνει αυτό?

Εχει φυγει το παιδι..
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Instagram

ουδέν κακόν αμιγές καλού

Αποσυνδεδεμένος kloze

  • Sr. Member
  • ***
  • Μηνύματα: 1493
    • Προφίλ
Απ: Rolex
« Απάντηση #12338 στις: Ιούνιος 06, 2021, 16:05:59 μμ »
Γιατί εγώ όταν την καλημερησα έγραφε στο κούτελο μου ότι είμαι μέλος σε φόρουμ και διαβάζω reviews στο YouTube και έπρεπε να ξέρω ότι στην μπουτίκ δεν πουλάνε ατσάλινα;
Αν έχει άλλους χίλιους πριν από εμένα μου είναι πραγματικά αδιάφορο επαγγελματίας είναι , για το τι θα παραλάβει φυσικά και πρέπει να ξέρει δουλειά της είναι και το κλείνω εδώ.
Όπως είπα και παραπάνω στοιχειώδης αστική ευγενια, τουπέ τύπου δουλεύω στην Rolex ή οπουδήποτε αλλου δεν παίζει ,εσυ μπορεί να είσαι ευγενικός εγώ όμως σε τέτοια συμπεριφορά δεν είμαι και στην ηλικία που είμαι το άντε γ##%/ το έχω εύκολο σε όποιον έχει υπεροπτική αντιμετώπιση
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Νίκος   ‘ Η έπαρση είναι αμαρτία `

Αποσυνδεδεμένος Argo982001

  • Members+
  • Hero Member
  • ****
  • Μηνύματα: 5365
    • Προφίλ
Απ: Rolex
« Απάντηση #12339 στις: Ιούνιος 06, 2021, 16:08:06 μμ »
Γιατί η υπάλληλος της Ρολεξ, πληρώνεται για να εκπροσωπεί τη Ρολεξ, άρα εκείνη τη δεδομένη στιγμή μπροστά στο υποψήφιο αγοραστή, είναι η Ρολεξ.
Δεν μπορει οπότε πουλάνε να γεύονται τα λάφυρα  με καπέλα κτλ κτλ  και να μην έχεις το δικαίωμα να τους πεις με κόσμιο τρόπο ΟΤΙ θες

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ας πούμε μαζί σου.Δλδ εσύ θα πας σε μπουτίκ ,γνωρίζοντας από πριν πως δεν υπάρχουν ρολόγια ούτε για δειγμα (χωρίς να ευθύνεται  η υπάλληλος) να ζητησεις να δεις ρολόγια και όταν σου πει αυτό που ήξερες από πριν να της τη πεις.
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Alexandros00

  • Επισκέπτης
Απ: Rolex
« Απάντηση #12340 στις: Ιούνιος 06, 2021, 16:10:21 μμ »
Ας πούμε μαζί σου.Δλδ εσύ θα πας σε μπουτίκ ,γνωρίζοντας από πριν πως δεν υπάρχουν ρολόγια ούτε για δειγμα (χωρίς να ευθύνεται  η υπάλληλος) να ζητησεις να δεις ρολόγια και όταν σου πει αυτό που ήξερες από πριν να της τη πεις.
Όχι
Αλλα δικαιολογώ αυτόν που το κάνει.

Στάλθηκε από το SM-N986B μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος Argo982001

  • Members+
  • Hero Member
  • ****
  • Μηνύματα: 5365
    • Προφίλ
Απ: Rolex
« Απάντηση #12341 στις: Ιούνιος 06, 2021, 16:11:20 μμ »
Γιατί εγώ όταν την καλημερησα έγραφε στο κούτελο μου ότι είμαι μέλος σε φόρουμ και διαβάζω reviews στο YouTube και έπρεπε να ξέρω ότι στην μπουτίκ δεν πουλάνε ατσάλινα;
.....
Αυτή δε σεωξέρει αλλά εσύ δε τα ήξερες αυτά; Τα ήξερες ! Κι εγώ που σε διαβάζω ξέρω ότι τα ήξερες και ξέρω πως έκανες ερωτήσεις στις οποίες γνωριζες την απάντηση απλά για να της τη πεις.Συγγνώμη αλλά αυτό αντιλαμβάνομαι και θέλω να είμαι ειλικρινής.
Τώρα πέρα από αυτό ακόμα δεν έχω καταλάβει που δεν ήταν ευγενική η υπάλληλος .
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος kloze

  • Sr. Member
  • ***
  • Μηνύματα: 1493
    • Προφίλ
Απ: Rolex
« Απάντηση #12342 στις: Ιούνιος 06, 2021, 16:19:40 μμ »
Ας πούμε μαζί σου.Δλδ εσύ θα πας σε μπουτίκ ,γνωρίζοντας από πριν πως δεν υπάρχουν ρολόγια ούτε για δειγμα (χωρίς να ευθύνεται  η υπάλληλος) να ζητησεις να δεις ρολόγια και όταν σου πει αυτό που ήξερες από πριν να της τη πεις.

ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ότι δεν έχουν αντρικά ρολογια, το ότι διαβάζω δεν ασχολουμαι  με την Rolex όλη την ώρα, και εν τελει τη σημασία έχει εγώ τι ξέρω ,εγώ πήγα να αγοράσω ρολοι και δεν είχαν τίποτα ούτε να δω ούτε δοκιμάσω τι έπρεπε να τους πω δηλαδή μπράβο;
Αργότερα συνέχισα την βόλτα πήγα σε ένα άλλο κατάστημα μπήκε ένας κύριος και ζήτησε IWC ,του απάντησαν δεν έχουμε τίποτα και τι τους απάντησε εκείνος;
Τι κάνετε τότε εδώ πέρα ; Παράξενος και αυτός…
Αν δεν έχει η μπουτίκ ρολογια ποιος θα έχει; Που είναι το παράλογο σε αυτό που λέω;
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Νίκος   ‘ Η έπαρση είναι αμαρτία `

Αποσυνδεδεμένος Beastaras

  • VIP Member
  • ***
  • Μηνύματα: 4370
    • Προφίλ
Απ: Rolex
« Απάντηση #12343 στις: Ιούνιος 06, 2021, 16:21:14 μμ »
Ας πούμε μαζί σου.Δλδ εσύ θα πας σε μπουτίκ ,γνωρίζοντας από πριν πως δεν υπάρχουν ρολόγια ούτε για δειγμα (χωρίς να ευθύνεται  η υπάλληλος) να ζητησεις να δεις ρολόγια και όταν σου πει αυτό που ήξερες από πριν να της τη πεις.

Εγώ θα στο θέσω αλλιώς, είναι φυσιολογικό σε μια μπουτίκ που πουλάει το οποιοδήποτε προϊόν, να μην το έχει;;;

Προσωπικά θλίβομαι με απόψεις που στηρίζουν ή έστω δικαιολογούν τέτοιες αντιεπαγγελματικές μεθοδους.. Επί της ουσίας με το να μην έχει η ψυχομανα τα ατσάλινα, προωθεί το «καπέλο», δλδ μας κλέβει και εμείς το επικροτούμε! Ε, όχι αυτό με ξεπερνά.. >:(
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος Gnl1977

  • Members+
  • Hero Member
  • ****
  • Μηνύματα: 5025
    • Προφίλ
    • Seiko-λογίες....& more
Απ: Rolex
« Απάντηση #12344 στις: Ιούνιος 06, 2021, 16:22:00 μμ »
ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ότι δεν έχουν αντρικά ρολογια, το ότι διαβάζω δεν ασχολουμαι  με την Rolex όλη την ώρα, και εν τελει τη σημασία έχει εγώ τι ξέρω ,εγώ πήγα να αγοράσω ρολοι και δεν είχαν τίποτα ούτε να δω ούτε δοκιμάσω τι έπρεπε να τους πω δηλαδή μπράβο;
Αργότερα συνέχισα την βόλτα πήγα σε ένα άλλο κατάστημα μπήκε ένας κύριος και ζήτησε IWC ,του απάντησαν δεν έχουμε τίποτα και τι τους απάντησε εκείνος;
Τι κάνετε τότε εδώ πέρα ; Παράξενος και αυτός…
Αν δεν έχει η μπουτίκ ρολογια ποιος θα έχει; Που είναι το παράλογο σε αυτό που λέω;

Είναι φυσιολογικό αυτο λέμε, αφού !!!!!
😂😂😂😂
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions