Αποστολέας Θέμα: ΠΑΟΚ  (Αναγνώστηκε 9394 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα. Αν σας αρέσει το θέμα, κάντε Like  

Αποσυνδεδεμένος nostradamus

• Full Member
  • **
    • Προφίλ
Απ: ΠΑΟΚ
« Απάντηση #105 στις: Σεπτέμβριος 24, 2018, 14:56:11 μμ »
:D  :D
Νικολα μονο μεσω πμ, γιατι θα εκτεθουν προσωπα και καταστασεις..  ;D Οπως και να χει ομως δεν θα το συνεχισω, ας θεωρηθει ως μη γενομενη η παρεμβαση μου και ας εκληφθει το ποστ μου ως ενα καυστικο αστειολογημα.. ;)

Θα παρακαλεσω για τετοια σοβαρα θεματα τα π.μ. να ειναι γενικευμενα ωστε η γνωση να περναει στις μαζες για να πετυχουμε καλυτερες και πιο μορφωμενες γενιες... ευχαριστω....  :D :D

Αποσυνδεδεμένος nostradamus

• Full Member
  • **
    • Προφίλ
« Απάντηση #106 στις: Σεπτέμβριος 24, 2018, 15:07:57 μμ »
Ολες οι ομαδες ενεξαιρετως, εχουν μια κατηγορια οπαδων που παρουσιαζουν συγκεκριμενα χαρακτηριστικα.. Ορισμενα απο αυτα σε πολλες περιπτωσεις και εφοσον ο οπαδος εχει υπερβει το 18ο ετος της ηλικας του, θα μπορουσαν να αποτελεσουν διπλωματικη εργασια σε τμηματα της ψυχιατρικης/ψυχοπαθολογιας.  :D :D

Ειναι αποριας αξιο, πως καποιος που μπορει να λειτουργει σχεδον φυσιολογικα στην καθημερινοτητα του και εχει διαβασει/ζησει/δει λιγο την ποδοσαφαιρικη ιστορια της χωρας (και οχι μονο), μπορει πραγματικα να ειναι οπαδος με απιστευες αγκυλωσεις, και οχι απλα φιλαθλος του πλεον διαδεδομενου αθληματος στον κοσμο, περα και πανω απο ομαδες. Προφανως δεν λεω οτι καποιος δεν μπορει να υποστηριζει μια ομαδα.

Καλη τυχη σε οποιον νομιζει οτι ο προεδρος του ζει και εργαζεται για την ιστορια του συλλογου του. Καλο ξημερωμα αν και δεν ξημερωνει εκει που κοιμαται...  ;) ;)

Αποσυνδεδεμένος Petros1

• Moderators
  • Guru
    • Προφίλ
« Απάντηση #107 στις: Σεπτέμβριος 24, 2018, 15:33:59 μμ »
Ολες οι ομαδες ενεξαιρετως, εχουν μια κατηγορια οπαδων που παρουσιαζουν συγκεκριμενα χαρακτηριστικα.. Ορισμενα απο αυτα σε πολλες περιπτωσεις και εφοσον ο οπαδος εχει υπερβει το 18ο ετος της ηλικας του, θα μπορουσαν να αποτελεσουν διπλωματικη εργασια σε τμηματα της ψυχιατρικης/ψυχοπαθολογιας.  :D :D

Ειναι αποριας αξιο, πως καποιος που μπορει να λειτουργει σχεδον φυσιολογικα στην καθημερινοτητα του και εχει διαβασει/ζησει/δει λιγο την ποδοσαφαιρικη ιστορια της χωρας (και οχι μονο), μπορει πραγματικα να ειναι οπαδος με απιστευες αγκυλωσεις, και οχι απλα φιλαθλος του πλεον διαδεδομενου αθληματος στον κοσμο, περα και πανω απο ομαδες. Προφανως δεν λεω οτι καποιος δεν μπορει να υποστηριζει μια ομαδα.

Καλη τυχη σε οποιον νομιζει οτι ο προεδρος του ζει και εργαζεται για την ιστορια του συλλογου του. Καλο ξημερωμα αν και δεν ξημερωνει εκει που κοιμαται...  ;) ;)
Με κάλυψες πλήρως.

If two witches watched two watches,which witch would watch which watch...?

Αποσυνδεδεμένος Vagelis?

• Global Moderator
  • Guru
  • What a lovely day!
    • Προφίλ
« Απάντηση #108 στις: Οκτώβριος 01, 2018, 00:57:30 πμ »

Αποσυνδεδεμένος nicolasg

• Administrator
  • Legend
    • Προφίλ
« Απάντηση #109 στις: Οκτώβριος 01, 2018, 08:03:18 πμ »
Τέτοιο αυτογκόλ είχε βάλει ένας όταν ήμουν στο γυμνάσιο αλλά δεν μπορούσαμε να τον διώξουμε γιατί ήταν δική του η μπάλα.

Στάλθηκε από το ANE-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Αποσυνδεδεμένος harolagoha

• Master
    • Προφίλ
« Απάντηση #110 στις: Οκτώβριος 01, 2018, 09:44:11 πμ »
Κλαιωωωωωωωω
...και σας περιμενουμε

Αποσυνδεδεμένος nicolasg

• Administrator
  • Legend
    • Προφίλ
« Απάντηση #111 στις: Οκτώβριος 01, 2018, 15:10:13 μμ »

Συνδεδεμένος Giorgos_I

• Master
  • Planet or Plastic ?
    • Προφίλ
« Απάντηση #112 στις: Οκτώβριος 01, 2018, 16:09:32 μμ »

Ο σιωπών συναινεί.

Του Ξέρξου γράψαντος ''πέμψον τά όπλα'' αντέγραψε, "μολών λαβέ".

Αποσυνδεδεμένος Ilias-G

• VIP Member
  • ert
    • Προφίλ
« Απάντηση #113 στις: Οκτώβριος 01, 2018, 21:14:40 μμ »
χαχαχαχαχα..... 

από το ποστ του Βαγγέλη, του Νικόλα και κάτω, εχω κανει καινουριο συκώτι....να'στε καλά βρε παιδιά !!!

Αποσυνδεδεμένος Vagelis?

• Global Moderator
  • Guru
  • What a lovely day!
    • Προφίλ
« Απάντηση #114 στις: Οκτώβριος 02, 2018, 21:04:31 μμ »
Τι έλεγε το χαρτάκι του Λουτσέσκου

Αποσυνδεδεμένος nicolasg

• Administrator
  • Legend
    • Προφίλ