Ρολόγια > Vs(versus)

Made in Japan vs Made in Singapore

<< < (7/9) > >>

Elio5:
αφου ισχυει αυτο γιατι να βγαζουν 2 μοντελα; ας τα εβγαζαν ολα και καλα γιαπωνεζικα να τελειωνει η ιστορια. Aυτο κακο κανει στη σεικο οχι καλο....
Eγω ας πουμε τωρα ξενερωσα εντελως ομως..... :-[

nicolasg:

--- Παράθεση από: thomas69 στις Νοέμβριος 17, 2011, 12:24:21 μμ ---Σε low budget Seiko νομίζω ότι το made in Japan είναι για να σου πάρουν παραπάνω λεφτά για το ίδιο ρολόι

--- Τέλος παράθεσης ---

kkostas:

--- Παράθεση από: thanasisn στις Νοέμβριος 17, 2011, 12:42:35 μμ ---αν όμως το made in japan σεικακι έχει κατασκευαστεί μετά το ατύχημα στη φουκοσίμα τι γίνεται;;;;;; ;D

--- Τέλος παράθεσης ---

τελικά δεν είμαι ο μόνος μανιαμούνιας του φόρουμ  :D
Ρε συ Θανάση κι εγώ τον ίδιο προβληματισμό έχω για ένα 007 που θέλω να αγοράσω!
Πως γίνετε να ρωτήσω τον διαδικτυακό έμπορα έτος κατασκευής???
Θα με περάσει για βλαμμένο  :D

eisenberg:

--- Παράθεση από: Elio5 στις Νοέμβριος 17, 2011, 15:02:13 μμ ---αφου ισχυει αυτο γιατι να βγαζουν 2 μοντελα; ας τα εβγαζαν ολα και καλα γιαπωνεζικα να τελειωνει η ιστορια. Aυτο κακο κανει στη σεικο οχι καλο....

--- Τέλος παράθεσης ---

Προφανως ειναι εσωτερικα θεματα της εταιρειας που εχουν να κανουν με τη διανομη,τις διαφορετικες αγορες κτλ...
Μη ξεχναμε οτι υπαρχουν διαφορετικα μοντελα SKX για διαφορετικες αγορες περα απο αυτα που ξερουμε,οπως τα 173/175,skxa63,τα ταυλανδεζικα 399 κτλ...
Μια μεγαλη εταιρεια οπως η Seiko ειναι πολυδιαστατη.

mitsman:

--- Παράθεση από: Elio5 στις Νοέμβριος 17, 2011, 15:02:13 μμ ---αφου ισχυει αυτο γιατι να βγαζουν 2 μοντελα; ας τα εβγαζαν ολα και καλα γιαπωνεζικα να τελειωνει η ιστορια. Aυτο κακο κανει στη σεικο οχι καλο....

--- Τέλος παράθεσης ---

Ξενερωσες που θα το παρουμε οικονομικοτερο και με λιγοτερα γραμματα στο καντραν? :D

cool mate 8)

Πλοήγηση

[0] Λίστα μηνυμάτων

[#] Επόμενη σελίδα

[*] Προηγούμενη σελίδα

Μετάβαση στην πλήρη έκδοση