Αποστολέας Θέμα: Τράβηξα την κορόνα απ το citizen να αλλάξω την ώρα και μου έμεινε στο χερι  (Αναγνώστηκε 4922 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος sub50

  • Members+
  • Hero Member
  • ****
  • Μηνύματα: 9713
    • Προφίλ
Στην Ερμού 8, μέσα στη στοά, σε όροφο (7ος είναι, δε θυμάμαι ακριβώς), έχει service για citizen.
Ελπίζω να μη φανεί σα διαφήμιση, γι' αυτό και δε δίνω άλλα στοιχεία,..........

....μόνο πως τον λένε,  :o πότε παντρεύτηκε,   ::) και τι δίαιτα κάνει δεν μας είπες.  ???

Ακου δε δίνει άλλα στοιχεία  :D :D :D :D :D
Για το ξεκάρφωμα το έγραψα, αλλά με έδωσες στεγνά!  :D :D :D
Δεν έδωσα απλά την επωνυμία.
Πάντως, πέρα από την πλάκα, αν μιλάμε για επίσημο σέρβις μιας εταιρίας, υπάρχει πρόβλημα άραγε να κάνουμε αναφορά εδώ μέσα?
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
My way...

Αποσυνδεδεμένος Giorgos_I

  • Legend
  • *****
  • Μηνύματα: 37993
  • Γηράσκω ἀεὶ διδασκόμενος
    • Προφίλ
...αυτό το αποφασίζουν οι άλλοι. Οχι εγώ.  :(

Εγώ είμαι το πειραχτήρι και ο κος του φόρουμ.  ;)

Πάντως, βάσει του δικαίου του πλήθους, οτιδήποτε βοηθά ουσιαστικά τα μέλη, και δεν είναι παραπλανητικό ή συγκαλυμμένη προώθηση (υπηρεσιών ή προϊόντων), θα έπρεπε να επιτρέπεται ΙΜΟ.

Φυσικά, το φόρουμ, ουδεμία ευθύνη φέρει για τις "προτάσεις", ο καθένας εκφράζει τις εμπειρίες του, που είναι αδύνατον να ελεγχθούν, οπότε οι υπόλοιποι τον προτείνοντα.
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
Ο σιωπών συναινεί.

Του Ξέρξου γράψαντος ''πέμψον τά όπλα'' αντέγραψε, "μολών λαβέ".

The only difference between men and boys is the price of the toys.


Αποσυνδεδεμένος giannis400

  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 148
    • Προφίλ
Πριν δω τα μηνύματα σας πήρα εδώ, https://roloi4u.gr/service-rologion.html, με πληροφόρησαν ότι είναι εξουσιοδοτημένο servise της citizen, επειδη δεν μενω Αθηνα μου είπαν οτι θα στειλουν κουριερ να το παρουν και να το επιστρέψουν με 8 ευρώ σύνολο, η εξέταση της ζημιάς του ρολογιού δεν χρεώνεται, θα μου πουν τι κοστίζει και αν τους πω οτι δεν με συμφέρει θα μου το επιστρέψουν πίσω χωρις καμια χρέωση, φάνηκαν πολύ εξυπηρετικοί, αυτό το λέω χωρίς να τους διαφημίζω. Σε αυτο στην Ερμου ειχα παει πριν 15 χρονια, αυτο πρεπει να ειναι, ειχα αφησει ενα ρολοι camel το οποιο πρεπει να ειναι ακόμη εκει :))  ;ή μάλλον εχει φτιαχτεί και πουληθεί, διότι νομιζω υπάρχει ένα όριο που το κρατούν στο μαγαζί, μετα ανηκει σε αυτους αν δεν πας να το πάρεις.
Απ οτι ειχα δει πετουσαν τα μαστορια σε αυτο το μαγαζι, καλυτεροι και απο μενα :))
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος sub50

  • Members+
  • Hero Member
  • ****
  • Μηνύματα: 9713
    • Προφίλ
Καλησπέρα.
Συγνώμη, δεν είχα καταλάβει ότι δεν είσαι Αθήνα, αλλιώς δε θα θεωρούσα ότι μπορείς σχετικά εύκολα μα περάσεις για έλεγχο. Αν υπάρχει κάποιος τρόπος να βοηθήσουμε από Αθήνα, πολύ ευχαρίστως.
Αν λέμε για το ίδιο service στην Ερμού, νομίζω έχουν αλλάξει λίγο τα πράγματα πια.
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
My way...

Αποσυνδεδεμένος giannis400

  • Jr. Member
  • *
  • Μηνύματα: 148
    • Προφίλ
Καλησπέρα.
Συγνώμη, δεν είχα καταλάβει ότι δεν είσαι Αθήνα, αλλιώς δε θα θεωρούσα ότι μπορείς σχετικά εύκολα μα περάσεις για έλεγχο. Αν υπάρχει κάποιος τρόπος να βοηθήσουμε από Αθήνα, πολύ ευχαρίστως.
Αν λέμε για το ίδιο service στην Ερμού, νομίζω έχουν αλλάξει λίγο τα πράγματα πια.
οταν λες εχουν αλλάξει τι εννοείς?
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions

Αποσυνδεδεμένος sub50

  • Members+
  • Hero Member
  • ****
  • Μηνύματα: 9713
    • Προφίλ
Δεν υπονοώ κάτι κακό. Καλύτερα όμως περιστερά σε π.μ. για να μη γίνει καμία παρανόηση.
friendly
0
funny
0
like
0
wow
0
No reactions
No reactions
No reactions
No reactions
My way...